Trekking w Himalajach

4 18 lipca 2017

Wyjazdy klubowe

Nasz klub osiedlowy często organizuje wyjazdy dla mieszkańców. Z reguły są to wycieczki autokarowe w ciekawe miejsca w naszym regionie. Trochę coś jakby turystyka lokalna. Z wyjazdów tych chętnie korzystają zwłaszcza ludzie starsi, bo nie są one drogie, a za to wygodne – autokar podjeżdża w umówione miejsca i zabiera pasażerów oraz ich bagaże.

Te wyjazdy cieszą się coraz większym powodzeniem, ponieważ ludzie starsi zdają sobie sprawę, że w ten sposób mogą miło i ciekawie spędzić czas. A można przypuszczać, że taka prawdziwa turystyka i wyjazdy w odległe miejsca nie są na ich kieszeń. Poza tym nasi emeryci spędzają czas razem, wychodzą z domów i w sumie znajdują sens w życiu.
Dlatego też klub organizuje coraz więcej wycieczek, bo okazuje się, że mają one ogromne znaczenie społeczne. Jak widać, turystyka integruje ludzi i daje im różne możliwości do wykorzystania. Dobrze byłoby pomyśleć, czy dałoby się w ten sposób zaktywizować również młodych mieszkańców naszego osiedla, by mogli się poznać.

About 

Related Articles