Trekking w Himalajach

4 8 grudnia 2017

Wakacje z dziećmi

Atrakcje nad morzem i Kotlina Kłodzka atrakcje

Wakacje z dziećmi

Pierwszy raz planujecie zabrać na wakacje swoje dzieci. Maluchy już urosły, więc nie będą musiały zostać pod opieką babci, jak było przy każdym wyjeździe. Tym razem będziecie spędzać urlop razem. Nie macie jednak pomysłu, gdzie się wybrać.
Dzieci nie podróżowały, więc każda wyprawa będzie dla nich czymś nowym. Polskie morze to wyjątkowo piękne miejsce. Jeżeli już tam byliście, nie zaszkodzi odwiedzić Trójmiasta ponownie. Są osoby, które każdy swój urlop spędzają w ten sposób.
Atrakcje nad morzem są sprawą oczywistą. Sam spacer po plaży jest fajnym spędzaniem czasu, a do tego można zachęcić dzieciaki do wspólnej gry w siatkówkę plażową. Do tego słynny budynek, a mianowicie Krzywy Domek, na pewno zachwyci dzieci. Tak samo, jak spacer po wyjątkowo długim molo w Sopocie.
Kolejnym miejscem na wypoczynek jest Kotlina Kłodzka Atrakcje, jakie oferuje, także przypadną do gustu najmłodszym. Dzieci będą mogły spacerować z Wami szlakami pieszymi lub urządzić sobie przejażdżkę szlakiem rowerowym. Kolejną atrakcją jest Zamek Książ w Wałbrzychu, którym zachwycony będzie każdy, najmłodszy podróżnik. Również z noclegiem nie będzie problemu, gdyż Kotlina bazę noclegową ma bardzo rozbudowaną.

About 

Related Articles