Trekking w Himalajach

3 15 sierpnia 2022

Toskania wycieczki

Toskania wycieczki wśród gajów oliwnych i winnic
Toskania wycieczki zapewniają wspaniałe przygody i odkrywanie wielu uroków toskańskiego kraju winiarskiego, na przykład podczas wycieczki degustacyjnej w małej grupie lub dla par. Podróż jest zaplanowana autokarem z Florencji, pięknymi drogami na zboczu wzgórza przez winnice, gaje oliwne i cyprysy. Można odwiedzić najwyżej oceniane winnice w słynnym regionie Chianti Classico, zwiedzić ich piwnice i dowiedzieć się, jak produkuje się wino tradycyjnymi metodami.

Będzie można spróbować różnych rodzajów win, oliwy z oliwek i toskańskich specjałów, takich jak świeże sery, aromatyczne salami, wędzona szynka i grzanki z pachnącymi ziołowymi pesto.
Toskania wycieczki zapewniają odpowiednią oprawę techniczną i nawet dopasowują wielkość grupy, ograniczając ją do kilku uczestników, aby zapewnić bardziej spersonalizowane wrażenia, również te romantyczne – na przykład kolacja w winnicy dla zakochanych par.
Toskania wycieczki z degustacją wina na przepięknych terenach, podziwiając dech zapierające krajobrazy, przejeżdżając wśród gajów oliwnych i winnic aż do szczytów wzniesień, ma których rosną krzewy winogron ciemnych i jasnych.

About 

Related Articles