Trekking w Himalajach

3 26 września 2016

Taxi bagażowe – Bytów

Twoi rodzice wreszcie mogą cię odwiedzić ? tato już wyzdrowiał, a mama przestała narzekać na bóle w krzyżu. Gdybyś tylko mogła wziąć urlop, przyjechałabyś wraz z mężem i dziećmi do rodzinnego domu, jednak tak długo już starasz się o awans, że szkoda byłoby zaprzepaścić tę szansę. Jednak dziadkowie nie chcą dłużej czekać ? za bardzo stęsknili się za swoimi wnukami, które tak szybko dorastają… I choć wszystko zaplanowałaś, obawiasz się, że nie uda ci się zwolnić szybciej

z pracy, by odebrać rodziców na dworcu ? a przecież wiesz, jak ciężkie będą ich walizki: nie mogli zrezygnować z prezentów dla swoich pociech. Na szczęście nie musisz się już o nic martwić ? wystarczy, że zamówisz taxi bagażowe, a problem sam się rozwiąże!
Twoja najlepsza przyjaciółka wraca po egzotycznych wakacjach ? na pewno torby, które ze sobą przywiezie, będą cięższe niż przed wyjazdem. Niestety, sama nie ma samochodu, w dodatku jej chłopak wyjechał na służbową delegację, a ty, jak na złość, nie możesz przyjechać na lotnisko. Wielogodzinna podróż na pewno ją zmęczyła, więc zrób swojej przyjaciółce niespodziankę i zamów dla niej taxi bagażowe ? na pewno się ucieszy!

About 

Related Articles