Trekking w Himalajach

3 7 lutego 2017

Tanie Noclegi

Wiem, że Zakopane dla niektórych może wydać się oklepane, ale dla mnie jest to jedna z najlepszych miejscówek do spędzania wakacji, czy ferii, czy jakiegoś weekendu. Raczej nigdy nie zamienię go na coś innego. Noclegi Zakopane dodatkowo są tak popularne, że na prawdę nie ma co wybrzydzać, tylko brać co popadnie. Dodatkowo ceny noclegi nie są zbyt duże, więc spokojnie można sobie pozwolić na dowolny wybór.

Kiedy jadę do Zakopanego odczuwam ogromną satysfakcję. Udało mi się już nawet dojść do Doliny Pięciu Stawów. Dlaczego to dla mnie takie ważne? Dlatego, że jestem osobą, która nie lubi chodzić po górach, nie mam kondycji.
Kiedyś gdy byłam w Bieszczadach też miałam dość i już chciałam zawracać z drogi. Mimo wszystko udało się i nawet nie wiecie, jaka byłam zadowolona. Ogólnie jestem szczęśliwa, kiedy jadę w góry i mogę sobie pozwolić na wyjście na jakiś szczyt.
Chciałabym kiedyś pojechać do Zakopanego na dłużej, ale zobaczymy, czy mi czas na to pozwoli, bo ostatnio mam go bardzo mało niestety.

About 

Related Articles