Trekking w Himalajach

3 28 listopada 2018

Tanie loty do Budapesztu

Tanie loty do Budapesztu

Budapeszt, inaczej zwany Perłą wschodu, od zawsze przyciąga mnóstwo turystów. Przepiękne widoki, panorama miasta, mnóstwo zabytków a także wiele terenów zielonych sprawia, że stolica Węgier to fantastyczne miejsce na wczasy. Hotele w Budapeszcie położone są obok największych atrakcji miasta. Dodatkowo w stolicy jak i całym kraju prosperuje świetna komunikacja. Najbardziej znane miejsca to dwa mosty Buda i Peszt, które przez laty stanowiły dwa odrębne obszary by teraz stworzyć jedną całość.

Bilety lotnicze do Budapesztu najlepiej kupić w liniach wizz air lub Ryanair. Odkąd upadł węgierski przewoźnik Malev, tanie linie lotnicze wręcz zabijają się o klientów w podróży do Budapesztu. Ryanair ogłosił tanie loty z Modlina, gdzie bilet lotniczy kupimy już za 58 złotych. Głównie Ryanair oferuje terminy weekendowe. Kto nie ma urlopu, bądź nie myśli o tegorocznych wczasach może zrekompensować sobie to wspaniałym weekendowym wypadem do Budapesztu. Z Modlina można także lecieć linią wizz air nawet za 38 złotych, jeśli jesteśmy członkami wizz air clubu. Jednak trzeba raczej wybrać terminy w tygodniu, poza weekendem.

W tym roku możemy liczyć na prawdziwą ofensywę linii lotniczych. Już od dawna easy jet zapowiedziało siatkę połączeń na zimę 2012. Wizz air także zaplanował już wczasy zimowe i przedstawił listę kierunków. W samym centrum wakacji najwięcej propozycji składa niezmiennie Ryanair i wizz air. Wizz air od lipca w ogóle zrezygnował z lotów z Okęcia a wybrał port lotniczy w Modlinie. Węgierski przewoźnik już teraz sprzedaje bilety lotnicze do Londynu i Oslo z nowego lotniska w Lublinie. Przedstawiciele taniego latania opanowali polski rynek do tego stopnia, że Lot zawiesił sprzedaż biletów lotniczych do Rzymu z Warszawy. Zarówno Ryanair jak i wizz air sprzedają mnóstwo tanich lotów do włoskiej stolicy właśnie z Modlina. Ryanair oferuje także sporo promocji na Maltę a także tanie loty do Wenecji. Obydwa przewoźnicy walczą o polskiego turystę ale także często wspólnie oferują loty przesiadkowe.

About 

Related Articles