Trekking w Himalajach

1 29 kwietnia 2016

Tanie hotele – Mysłowice

Gdzie możemy znaleźć tanie hotele?
Zwykle marzymy o wyjątkowych wakacjach, jednak mimo wszystko nie chcemy na nie zbyt wiele wydawać. Potrzebne nam są tanie hotele i to je staramy się znaleźć. Gdzie więc powinniśmy zacząć ich szukać?

Oczywiście możemy popytać swoich znajomych, czy nie znają oni przypadkiem tanich hoteli. Nie kierujmy się jednak za bardzo kolorowymi reklamami, na które nieustannie natrafiamy w internecie, gazetach oraz telewizji. Pamiętajmy bowiem, że jeśli produkt jest mocno promowany, oznacza to, że jego producent dysponuje sporą ilością gotówki. A jeśli hotel silnie się reklamuje, prawdopodobnie nocleg w nim kosztuje dość sporo. Nie interesujmy się więc aż tak znanymi kwaterami, a zwróćmy uwagę na te mniej popularne. Nawet jeśli hotel nie jest promowany, nie oznacza to, że jest gorszy. A czasem to właśnie te mniej znane kwatery są znacznie lepsze, a na pewno tańsze.

Nie warto więc zawsze kierować się reklamami, na jakie nieustannie natrafiamy w mediach. Czasem posłuchajmy po prostu siebie, a znajdziemy na pewno tanie hotele.

About 

Related Articles