Trekking w Himalajach

4 3 października 2017

Pokaż mi swój pałac a ja powiem ci kim jesteś…

Pokaż mi swój pałac a ja powiem ci kim jesteś…
Dostojny przepych, ogrom dekoracji, a do tego rozmach, który od samego widoku zapiera dech w piersiach czy też w szczególnych przypadkach prowadzi do omdleń. Pałace, bo o nich mowa to miejsca szczególne. Często niedoceniane, jednak każdy z nas w głębi duszy chciałby zostać księciem czy też księżniczką. To ukryte marzenie, które prowadzi nas do pogoni za pieniędzmi czy też nieustannego rozwoju.

Pałace były nieodłącznym elementem życia dworskiego na najwyższym szczeblu. Nie dotyczył się tylko stolicy, znajdowały się w całym kraju i należały do najbardziej bogatych magnatów, którzy mogli pozwolić sobie na ów luksus.

Nie tylko Polska w tej kwestii jest jednak wyjątkowa. Za granicą możemy znaleźć wiele pałaców, które nieco różnią się od naszych. Podejściem, ale także stylem architektonicznym. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyszukać najlepsze połączenie na przykład przy pomocy hasła Loty Rzeszów Oslo i podziwiać Pałac Królewski w tym mieście. Możemy także zdecydować się na Luwr czy też włoskie odpowiedniki. Świat stoi przed nami otworem!

About 

Related Articles