Trekking w Himalajach

1 12 lipca 2016

Obozy narciarskie – Bytów

Miłośnicy białego szaleństwa planując zimowy wypad na narty coraz częściej rezygnują z krajowych ośrodków narciarskich i biorą pod uwagę oferty biur podróży, które organizują obozy narciarskie w Austrii. Austria dysponuje wieloma rejonami narciarskimi, w których panują wspaniałe warunki śniegowe od początku grudnia do ostatnich dni kwietnia.

Ośrodki narciarskie dysponują nowoczesną infrastrukturą, mają bardzo dobrze przygotowane stoki narciarskie o różnym stopniu trudności. Trasy zjazdowe są codziennie ratrakowane. Wyciągi są o bardzo dużej przepustowości. Obok wyciągów są wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, snowboardowego, serwisy sprzętu, sklepiki, tawerny.
Ośrodki oferują bardzo dobre warunki noclegowe i wyśmienitą kuchnię. Austriackie obozy narciarskie zapewniają wspaniały wypoczynek zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.
Uczestnicy obozów oprócz nauki i doskonalenia technik jazdy mogą liczyć na gry i zabawy na śniegu, zajęcia rekreacyjne i sportowe, wieczorne zajęcia przy muzyce, dyskoteki, zabawy z karaoke, ogniska z pieczeniem kiełbasek, wycieczki piesze.

About 

Related Articles