Trekking w Himalajach

3 6 czerwca 2016

Obozy młodzieżowe – Mysłowice

Obozy harcerskie
Obozy młodzieżowe organizowane przez harcerzy mogą być doskonałą przygodą dla każdego uczestnika, niezależnie od płci i wieku.

Obozy młodzieżowe organizowane przez harcerstwo są przede wszystkim tanie, ale cena to nie jest ich jedyna zaleta. Główną zaletą są wartości jakie się tam przekazuje. Wartości takie jak pomaganie młodszym, słabszym i potrzebującym, współpraca, przyjaźń, zaradność i waleczność.

Wielu młodych ludzi, bardzo lubi harcerskie obozy młodzieżowe, a wielu z nich po przygodzie z takimi obozami sami do harcerstwa wstąpiło. Jest to spora zaleta, gdyż należenie do takiej organizacji ma bardzo dobry wpływ wychowawczy, i potrafi zdziałać często cuda z największym urwisem.

Harcerskie obozy młodzieżowe są bardzo dobrym przykładem, jak za niewielkie pieniądze można zorganizować swojemu dziecku fajny i wartościowy wypoczynek w okresie wakacyjnym, który może dać efekty również poza wakacjami.

Sprawdźmy zatem czy hufiec, który mamy w pobliżu nie organizuje przypadkiem takich obozów, na które moglibyśmy zapisać nasze dziecko.

About 

Related Articles