Trekking w Himalajach

7 2 marca 2017

Łóżka hotelowe – Bytów

Dzisiaj powracamy nieraz do stylu kolonialnego. Kojarzy on nam się z egzotyką, przygodą, a jednocześnie pełen jest luksusów i wygody. Jak urządzić pokój hotelowy w takim stylu?

Oczywiście kolory powinny być w miarę stonowane- idealne tu będą wszelkie odcienie brązu, zieleni, wanilii, żółci. Do tego świetnie będą pasować jasne meble oraz oczywiście przeróżne rzeźby afrykańskie z hebanu czy z Ameryki Południowe. Całości dopełnią fotele wiklinowe, jasne płótna, szabla czy rewolwer na ścianie.

Jednak co jest najważniejsze w każdym hotelu? Oczywiście łóżka hotelowe. Muszą one mieć odpowiednią wielkość, materace miękkość. To wcale nie jest żart- niewyspany klient nigdy nie będzie zadowolony nawet z najpiękniejszego wystroju. Dlatego warto zainwestować w porządne łóżka hotelowe wykonane z wysokiej jakości drewna oraz dobre jakościowo materace.

A jak wyglądają łóżka w stylu kolonialnym? Zazwyczaj są z rzeźbionego drewna. Idealnym dodatkiem, który zmieni każde łóżko w niezwykły mebel kojarzący się z wyprawami jest baldachim przypominający moskitierę.

About 

Related Articles