Trekking w Himalajach

4 8 grudnia 2017

Łodzie motorowe czarter i czarter Grecja

Czarter Grecja i Łodzie motorowe czarter

Żeglowanie zimą najlepsze gry porno online

Zima zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią kończy się sezon żeglarski. Pustoszeją nasze jeziora na Mazurach, a żeglarze zajmują się zabezpieczaniem swoich łodzi na okres zimy. Mycie, konserwacja i suszenie oraz okrycie z zewnątrz plandeką to najważniejsze czynności zabezpieczające.
No, a potem pozostaje już tylko czekanie na wiosnę i następny sezon. Niektórzy jednak bardzo tęsknią za jeziorami i dla nich właśnie powstała dość ciekawa alternatywa, chodzi o żeglarstwo na lodzie. Uprawia się je na pojazdach zwanych bojerami. Poruszają się one na specjalnych łyżwach, popychane są siłą wiatru. Co ciekawe, osiągają duże prędkości, nawet do 140 km/h. Jedyną ich wadą jest to, że mogą pomieścić tylko jedną osobę, rzadko dwie.
Oczywiście jest jeszcze jedno rozwiązanie, to wyjazd na żagle na południe Europy, na przykład do Chorwacji albo na wyspy Grecji. To piękne miejsca i często wybierane przez miłośników żeglarstwa.
Aby znaleźć w internecie informacje na ten temat wpisujemy w wyszukiwarkę hasło, np. „Czarter Grecja” albo „Łodzie motorowe czarter”.

About 

Related Articles