Trekking w Himalajach

2 7 lutego 2017

Biuro podróży – Bytów

Jak odszukać wakacje tańsze o połowę? Gdzie szukać najkorzystniejszych ofert last minute? Czy zdecydowanie opłaca się kupować takie wycieczki? Kiedy najlepiej zaklepać bardzo tanie wczasy? Jakie prawa posiada korzystający z opcji last minute? Wszystko co z pewnością musisz wiedzieć o wycieczkach Last Minute zanim zaczniesz szukać świetnych okazji.

Prawdziwe wycieczki Last Minute to miejsca w bardzo obniżonej cenie, które zaczynają pojawiać się na kilka, już raczej rzadziej na kilkanaście dni przed samym wylotem. Tylko w sytuacji, kiedy biuro podróży Rzeszów nie sprzeda swoich wszystkich posiadanych miejsc lub ktoś zrezygnuje z wylotu w ostatniej chwili.

Wycieczki last minute wybierać można przez cały rok. Są natomiast terminy, w których na wielkie obniżki można trafić o wiele częściej.

Pierwszym z nich jest z pewnością okres od maja do mniej więcej połowy czerwca. Biura podróży mają już zaklepane samoloty czarterowe, podróżnych nie ma jeszcze wielu. Drugim okresem jest okres świąt Bożego narodzenia i Sylwestra.

About 

Related Articles