„Ziemia w ogniu” zapowiada płytę Małgorzaty Ostrowskiej

Znamy kolejną odsłonę nachodzącej płyty Małgorzaty Ostrowskiej. Po smooth jazzowej balladzie postawiono na singiel pełen energii i rockowego pazura, za który pokochało artystkę mnóstwo osób. Album „Na świecie nie ma pustych miejsc” swoją premierę będzie miał już w najbliższy piątek  15 listopada. Znalazło się na nim 13 premierowych utworów oraz jako bonus – przebój „Szpilki”. Co ciekawe płyta będzie dostępna z dwiema okładkami do wyboru.

Nie jest to najbardziej reprezentatywny utwór z tej płyty, ale zdecydowanie najbardziej energetyczny. Na koncertach jest przyjmowany przez publiczność entuzjastycznie, więc mam nadzieję, że radia też go przyjmą z dużą życzliwością. – mówi artystka.
Do piosenki powstał też bardzo intrygujący klip, którego reżyserem jest Pascal Pawliszewski. – Bardzo spodobała mi się ta wizja Pascala. Nie jestem postacią jednowymiarową i ten klip też o tym opowiada. Poza tym zachwycił mnie fakt, że oprócz bardzo oryginalnych postaci na planie pojawił się zestaw niezwykłych zwierząt tj. koń, puchacz, wąż, tarantula oraz przepiękny owczarek szwajcarski. Bezpośredni kontakt odpuściłam sobie tylko z pająkiem – wspomina wokalistka.

Fot. You Tube

 

Małgorzata Ostrowska powraca po 12 latach (!) z płytą w zaskakującym stylu