Urszula zagrała koncert w domu! Oglądało go blisko dwa tysiące fanów

Urszula przeszła do historii polskiego internetu organizując wczoraj pierwszy koncert online w czasie panującego w Polsce stanu epidemicznego. Artystka włączyła się do akcji #zostanwdomuzmuzyka i zaprosiła swoich muzyków do domu, by zagrać  wspólnie największe przeboje. Wybór piosenek nie był przypadkowy, bo listę koncertu ustalili fani głosując w ankiecie na Facebooku. Nie zabrakło oczywiście hitów na czele z „Na sen”, na który zagłosowało najwięcej osób, ale też piosenek, które od lat nie były grane na koncertach.

Koncert oglądało blisko dwa tysiące fanów zarówno na profilu artystki na YT jak i FB, którzy w czasie jego trwania wrzucali zdjęcia oznaczone hasztagiem #zostanwdomuzmuzyka. Wszyscy wykazali się cierpliwością w walce z problemami technicznymi obecnymi od początku transmisji. Artystka po graniu podziękowała wszystkim zaangażowanym w ten projekt i napisała:

Kochani:) Już ochłonęłam. Jestem wzruszona i bardzo dziękuję! Zrobiliśmy wszystko co możliwe, by być bliżej Was. Czułam, że jesteście! Dziękuję za tą moc ! Mam nadzieję, że mimo problemów technicznych, na które niestety nie mieliśmy wpływu! Bardzo Was Kocham, bądźcie zdrowi!

 

Fot. You Tube