„Szukaj mnie” z „Kogla Mogla” w wersji Carmell. Jest sentymentalnie!

Od piątku 25 stycznia w kinach „Miszmasz, czyli Kogel – mogel 3”. Kontynuacja kultowych filmów, które 30 lat temu skradły serca Polaków i do dziś bawią. Na ekranie widzowie ponownie spotkają zarówno Kasię Solską-Zawadę jak i Barbarę Wolańską. Film zbiera skrajne recenzje od zachwytów połączonych z sentymentem do druzgocących opinii według, których zatracono ducha dwóch poprzednich .

 

 

Z „Koglem Moglem” nierozerwalnie związana jest piosenka „Szukaj mnie” Edyty Geppert, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego.  Film promuje nowa wersja przeboju nagrana w duecie przez Anię Rusowicz i Sławka Uniatowskiego.

Kilka dni temu swoją interpretację przedstawiła Carmell, czyli Małgosia Bernatowicz,  świetna wokalistka, a prywatnie córka Ewy Kasprzyk, odtwórczyni roli Barbary Wolańskiej, która w filmie „Galimatias, czyli Kogel Mogel 2” wypowiedziała kultowe „Marian, tu jest jakby luksusowo”.

 

 

Jak w przypadku piosenek firmowanych przez Carmell jest bardzo nastrojowo i intymnie, a wokalistka duże znaczenie przykłada do interpretacji. W „Szukaj mnie” na pianinie akompaniuje jej Jan Ignacy Królikowski. Przypomnijmy, że Carmell była o włos o reprezentowania Polski na Eurowizji w 2017 roku, kiedy to jej piosenka „Faces” wygrała głosowanie widzów krajowych preselekcji. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w programie „All together now” w Polsacie, gdzie była jedną ze stu jurorów muzycznego show.

 

(Fot. You Tube)

Zobaczcie teledysk do nowej wersji „Szukaj mnie” z fragmentami filmu „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”

Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski w nowej wersji kultowego przeboju „Szukaj mnie”