Sylwia Grzeszczak „Rakietami” zapowiada koncertową płytę

Poznaliśmy jedną z najbardziej oczekiwanych piosenek ostatnich tygodni.  „Rakiety” Sylwii Grzeszczak zapowiadają jej pierwszą koncertową płytę, która została nagrana wiosną w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.  Jak czytamy w opisie piosenki singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach, przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.

Całości towarzyszy teledysk według scenariusza i w reżyserii Olgi Czyżykiewicz. Jest bardzo kosmicznie, ale też tanecznie do czego Sylwia Grzeszczak zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów choćby wideo do hitu „Tamta dziewczyna”.

ZOBACZ WIDEO DO SINGLA „RAKIETY”

Płyta „Best Of Live: 10Ten Tour” swoją premierę będzie miała 20 września. Od dziś ruszyła jej przedsprzedaż, w ramach której do każdego zakupionego egzemplarza zostanie dołączony singiel „Rakiety”. To obowiązkowa pozycja dla każdego fana, gdyż dziś fizyczne single są rzadkością.

Fot. Materiały promocyjne