Startuje Lato z Radiem Festiwal 2019. W Zakopanem wystąpią m.in. Kayah i Krzysztof Zalewski

„Lato z Radiem Festiwal 2019” to miejsce artystycznych spotkań i muzycznych premier. To też wydarzenie, podczas którego artyści po raz pierwszy zaprezentują premierowe projekty. Barbara Wrońska i przyjaciele wykonają nowe utwory, premierowy materiał zagra również Skubas, a dla Muńka Staszczyka koncerty na festiwalu „Lato z Radiem” będą początkiem solowej kariery z nowym zespołem.

W ramach festiwalu zaplanowano cztery wydarzenia w czterech miastach: Zakopanem, Pucku, Stalowej Woli i Krakowie. Otwarcie już w piątek 28 czerwca w Zakopanem. W piątek 28 czerwca w Zakopanem wystąpią:  Włodek Pawlik Trio,  Kapela ze Wsi Warszawa,  Warszawskie Combo Taneczne. Następnego dnia przed festiwalową publicznością zagrają: Hanka Rybka,  Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy,  Sławek Uniatowski,  Krzysztof Zalewski, Kayah.

Festiwalowe koncerty transmitowane i retransmitowane będą w Programie 1 Polskiego Radia, w radiowej Trójce, Czwórce, a w tym roku również w radiowej Dwójce. Ponadto na portalu Polskiego Radia dostępny będzie streaming wydarzenia.

 

Co ważne wstęp na koncerty jest bezpłatny!