Siostra Janina debiutuje. Posłuchajcie „Zajmij się mną”

O fonograficznym debiucie siostry Janiny mówi się głównie w kategorii zaskoczenia. Fakt. Na polskiej scenie nie mieliśmy jeszcze śpiewającej siostry zakonnej w habicie. S. Janina czyli Anna Kaczmarzyk należy do Zgromadzenia Służebniczek NMP NP, popularność przyniosła jej pielgrzymkowa przeróbka hitu „Despacito”, która szybko podbiła You Tube i stała się przebojem wszystkich grup zmierzających na Jasną Górę.

Singiel „Zajmij się mną” jest zapowiedzią całego albumu, który wyda Agencja Polskiego Radia. Piosenka powstała dzięki współpracy z Tomaszem Konfederakiem, liderem popowej grupy Ha-Dwa-O!, który w ostatnich latach współpracował m.in. z Kasią Popowską. Muzyk akompaniuje siostrze Janinie w piosenkach nagrywanych na potrzeby kanału na YT w ramach akcji „ „S. Janina wstaje z kanapy”. Znajdziemy na nim m.in. hymn Męskiego Grania 2018 „Początek”, czy przebój Marcina Sójki „Lepiej”.

Jak zapowiadają wydawcy debiutancka płyta ma łączyć muzykę pop z elementami folku, country, rhythm’n’bluesa i bluegrassu. Siostra będzie autorką wszystkich słów piosenek. „Teksty są moimi osobistymi przeżyciami, jako człowieka, kobiety, siostry zakonnej a także artystki” – mówi.