„Schiza” Agnieszki Chylińskiej. Zobaczcie wideo do piosenki o niespełnionych marzeniach

 

Utwór to opowieść o utraconym dzieciństwie, przemijaniu i niespełnionych marzeniach. Tak „Schizę” opisuje Agnieszka Chylińska, która napisała do niej tekst. Muzykę skomponowali Marek Piotrowski i Bartek Królik. To drugi singiel z płyty „Pink Punk”, która ukazała się pod koniec października.

 

 

Dziś poznaliśmy wideo za reżyserię, którego odpowiada Adam Gawenda. To historia wierna tekstowi, ale też nastrojowi piosenki. Agnieszce Chylińskiej towarzyszy Amelia, jej teledyskowe alter ego. Jest smutno, chwilami brudno i boleśnie. Zresztą tak jak na całej płycie „Pink Punk”, gdzie na pierwszy plan wysuwa się krzyk jako wyraz największych emocji.

Ostatnio o Agnieszce było głośno nie tylko za sprawą muzyki. W wideo umieszczonym na swoich społecznościowych profilach prosiła Jurka Owsiaka jako matka o powrót do kierowania Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zareagowała również na apel Dody dotyczący wspólnego koncertu artystów sprzeciwiających się mowie nienawiści.  Jej jedynym komentarzem w tej sprawie były słowa o tym, że zmienianie świata trzeba zacząć od siebie. Krótko później włamano się na instagramowe konta Chylińskiej i mimo prób odzyskania na marne poszły lata pracy oficjalnego fan klubu artystki, który prowadził jedno ze skradzionych kont.

(Fot. screen You Tube)