Sarsa wydała nową płytę i ruszyła w trasę! Jest bardzo tanecznie (zdjęcia, relacja)

Gorący czas przed Sarsą. Zaledwie nieco ponad tydzień temu wydała swoją trzecią płytę „Zakryj” i ruszyła w letnią trasę. Byliśmy na pierwszym koncercie otwierającym wakacyjny sezon, jaki odbył się w Starachowicach. Artystka nie ukrywała radości z powrotu do plenerowego koncertowania, tym bardziej, że po raz pierwszy zespół zagrał w składzie z wiolonczelistką!

Jest bardzo tanecznie i energetycznie. Zresztą od Sarsy bije szczerość i radość ze śpiewania, ale też dzielenia się z publicznością swoją muzyką. Przez ostatnie lata zdążyła już przecież wypromować kilka piosenek, które są przebojami nuconymi przez mnóstwo osób. W czasie koncertu refreny „Zakryj”, czy „Motyle i ćmy” śpiewano chóralnie. Najmocniejszym momentem były mocno taneczne i energetyczne sety z „Voltą” oraz nowymi piosenkami „Balony” i „Ta piosenka”. Zabrzmiały one niezwykle soczyście. Dwa razy Sarsa zaśpiewała swój nowy singiel „Tęskno mi”, który w wersji live brzmi baaardzo tanecznie.

 

I jeszcze jedno. Koncert to nie tylko muzyka. Doskonale wiedzą o tym fani Sarsy, która przykłada dużą wagę do wizualnej oprawy swojej muzyki. Warto wspomnieć choćby art work do płyty „Zakryj”, w którym każdej piosence poświęcony jest osobny obraz inspirowany utworem. Na koncercie za zespołem na ekranie wyświetlano świetne wizuale do każdej piosenki. Kolorowe, ale niebanalne. Idealnie dopasowane do charakteru sarsowego repertuaru.

 

 

Sarsa – Starachowice – 1.06.2019

Zdjęcia: Wojtek Purtak/nakoncercie.pl

 

Anna Wyszkoni celuje w hit lata. „Księżyc nad Juratą” w kubańskim stylu