Renata Przemyk duetem z Vieniem zapowiada nową płytę

Dziś miała odbyć się premiera płyty „Renata Przemyk i Mężczyźni”. W związku z epidemią koronawirusa została przełożona na 8 maja. Zgodnie z planem fani poznali dziś singiel promujący album czyli piosenkę „Kłamiesz”. Do jej wykonania wokalistka zaprosiła Wienia. Dostaliśmy więc rapującą, ale też taneczną wersję piosenki, która znalazła się na albumie „Rzeźba dnia” i była też promującym ją singlem.

Jej nowa wersja wzbogacona została o nowy tekst dopisany przez Vienia. Całości towarzyszy teledysk w reżyserii Jarosława Migonia.

„Kłamstwo jest narzędziem, które deformuje świat. Próbujemy ten świat upiększać na wszelkie możliwe sposoby, co ma nam ułatwić relacje międzyludzkie. Omijamy tematy trudne, tłumaczymy sobie, że w ten sposób chronimy bliskich, a to rozbija nasze związki, przyjaźnie, czy kontakty biznesowe. Prawda i tak znajdzie ujście i uderzy w te relacje i w nas ze zdwojoną siłą. Vienio dopisał bardzo dobitny tekst do tej piosenki, dzięki czemu wymowa całości jest jeszcze silniejsza.” – Renata Przemyk