Podsiadło, Koteluk, Uniatowski, Lampert dołączają do gwiazd Wodecki Twist Festiwal

8 czerwca w  ICE Kraków odbędzie się wielka gala „Chwytaj dzień” w ramach 2. Wodecki Twist Festiwal. Dziś do grona znakomitych artystów dołączyli Dawid Podsiadło, Sławek Uniatowski,  Andrzej Lampert i Mela Koteluk.

Zaproszenie do udziału w koncercie „Chwytaj dzień” do tej pory przyjęli już tak wybitni artyści jak: Anna Maria Jopek, Urszula Dudziak, Matt Dusk, Brodka, Aga Zaryan, Junior Robinson, Gabriela Kulka, Igor Herbut i Alicja Majewska.

Wszyscy artyści wystąpią w pełnym niespodzianek repertuarze opartym na ulubionych standardach i przebojach Zbigniewa Wodeckiego.
Kierownictwo muzyczne nad koncertem objął wybitny polski kompozytor, pianista i dyrygent Krzysztof Herdzin. W ICE Kraków odbędą się dwa koncerty o godz. 17.o0 i 20.oo.

Tegoroczny Wodecki Twist Festiwal to nie tylko sobotnia gala, ale równie ciekawe koncerty podczas trzech dni. W piątek na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego pojawią się m.in. Chris Boti, Kayah, Anna Maria Jopek, w sobotę w tym samym miejscu zagrają Wojciech Waglewski, Ziut Gralak, Apostolis Anthimos, Marcin Pospieszalski oraz Piotr Wyleżoł. Festiwalową sceną będą również Forum Przestrzenie. 7 i 8 czerwca plenerowa „Wyspa muzyki” zgromadzi tam wspaniałe gwiazdy młodego pokolenia. Zaśpiewają m.in. Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski.

 

Bilety w cenach: 99 zł (strefa D), 129 zł (strefa C), 159 zł (strefa B), 199 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt – sprzedaż rozpocznie się w piątek 22.03 o godz. 12.00.

2. Wodecki Twist Festiwal. Trzy dni, plejada gwiazd i ten wyjątkowy repertuar