Okrągłe urodziny Kasi Cerekwickiej w rytmie jej najlepszych piosenek

Dziś 40 lat świętuje Kasia Cerkwicka. Wokalistka wszechstronna, nie bez powodu zaliczana do grona najlepszych wokali w historii polskiej piosenki. I nie ma w tym grama przesady, co potwierdzą wszyscy ci, którzy choć raz byli na kasinym koncercie. A okazji do posłuchania Kasi na żywo nie brakuje, bo należy do grona pracowitych artystów. Koncertuje zarówno z autorskim materiałem jak i chętnie bierze udział w większych formach choćby projektach z muzyką filmową.

Największym hitem Kasi jest piosenka „Na kolana”. Przez lata zdążyła wyśpiewać piosenki, które wciąż świetnie brzmią. Polecamy odsłuchanie dziś kilku naszych ulubionych piosenek jubilatki.

„Kobieta jest jak księżyc” to pierwszy singiel Kasi pochodzący z niedostępnej dziś debiutanckiej płyty „Mozaika”. Wyjątkowy klimat tej piosenki to również zasługa tekstu Jacka Cygana.

„Potrafię kochać” promowało reedycję płyty „Feniks” i stało się jednym z największych przebojów 2007 roku.

„Książę” to singiel z płyty „Fe -male” z 2010 roku. Mimo że został przebojem nie zdobył takiej popularności na jaką zasługuje.

Jeden z największych hitów Kasi. Piosenka, która przyniosła jej wygraną w opolskich „Premierach” w 2017 roku.

Na koniec urodzinowa niespodzianka, którą dla Kasi przygotowali jej fani i zaprzyjaźnieni artyści. Sprawdźcie, czego jej życzą.

Fot. Materiały promocyjne