Nosowska rusza w pierwszą taką trasę! To nie będzie koncert, ale też nie będzie stand up

Katarzyna Nosowska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Po książce ‚A ja żem jej powiedziała”, bardzo udanej płycie „Basta” i promującej jej trasie koncertowej mamy kolejny sceniczny projekt, ale będzie to taka forma, jaka jeszcze nigdy nie była udziałem tej artystki.

Właśnie ogłoszona trasa „Zmalowane wrota” wystartuje 26 października w Rzeszowie, a zakończy się 3 grudnia w Gdańsku.  O tym, że Nosowska ma specyficzne poczucie humoru i jednocześnie ogromny dystans wiedzą wszyscy jej fani. Tym razem będzie można przekonać się o tym nie tylko podczas zapowiedzi koncertowych piosenek, ale całego…spektaklu!

To nie będzie typowy one man show, to nie będzie monodram, to nie będzie koncert, to nie będzie kabaret, to nie będzie stand-up… To będzie „sit down” – pierwsze takie wydarzenie w Polsce!

Spotkanie z kobietą, która po raz kolejny przełamuje wrodzoną nieśmiałość i wychodzi ze swojej strefy komfortu, żeby opowiedzieć o tym, co ją dotyka, co na nią wpływa, o relacjach międzyludzkich i o tym, co tu i teraz. Będzie zabawnie, będzie emocjonalnie, będzie wzruszająco i na pewno będzie mądrze.

Seria spektakli zawita do pięknych sal kilkunastu polskich miast na jesień tego roku. Katarzynie Nosowskiej na scenie będzie towarzyszyła szczególna oprawa zarówno dźwiękowa, jak i wizualna.

 

Za organizację trasy odpowiada Good Taste Production. Bilety trafią do sprzedaży 24 kwietnia o godz. 21. Będzie można je kupić TU