Netta gwiazdą Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji!

Szykuje się bardzo energetyczny występ na Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach. 25 sierpnia podczas koncertu „Przebój Lata RMF FM i Polsatu” gościnnie wystąpi Netta, zwyciężczyni Eurowizji 2018. Izraelska gwiazda popularność zdobyła nie tylko dzięki świetnej piosence „Toy”, ale również totalnej scenicznej charyźmie. Tuż przed tegorocznym finałem Eurowizji premierę miał kolejny singiel Netty. Do piosenki „Bassa Sababa” remiks przygotował Gromee.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji transmitowany będzie na żywo w Polsacie. Organizatorzy codziennie ujawniają kolejne nazwiska gwiazd. Wiadomo już m.in. że w konkursie na „Przebój Lata RMF FM i Polsatu” wystąpią m.in. Sarsa, Enej, Roksana Węgiel, Marcin Sójka. Wśród gości m.in. Alice Merton, Komodo, Smith & Thell, Ilira.

 

Co ciekawe Netta to już kolejna zwyciężczyni Eurowizji, która wystąpi w Amfiteatrze Kadzielnia. W 2015 roku podczas Sabatu Czarownic zaśpiewała Conchita Wurst, a w 2016 roku jako gość Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji wystąpił Mans Zelmerlow.

Bilety na festiwal można kupić TU