„Miłość rośnie wokół nas” w nowej wersji. Jak hit z „Króla Lwa” zaśpiewali Krzysztof Zalewski, siostry Przybysz, Mela Koteluk i Vito?

„Król Lew” powraca na ekrany kin, ale nie w wersji animowanej, ale fabularyzowanej. Premiera już 19 lipca. Dziś poznaliśmy nową wersję piosenki „Miłość rośnie wokół nas”, która jest polską adaptacją hitu Eltona Johna.

 

 

W naszej wersji językowej mierzą się z nią artyści doskonale znani fanom polskiej muzyki alternatywnej. Za aranżację i produkcję „Miłość rośnie w nas” odpowiada Krzysztof Zalewski. Razem z nim śpiewają Natalia i Paulina Przybysz, Mela Koteluk i Vito z grupy Bitamina. Wszystko bardzo w klimacie animowanego „Króla Lwa”, ale też w zgodzie z tym, do czego muzycznie zdążyli nas przyzwyczaić polscy artyści.

 

 

Równocześnie z premierą pojawia się również soundtrack. Znalazły się  na nim nowe wersje wszystkich piosenek znanych z pierwowzoru. Posłuchajcie jak po latach brzmi choćby „Hakuna Matata”. Nowością w tym zestawie jest piosenka „Spirit”, którą zaśpiewa królowa Beyonce.

 

Fot. You Yube