Michael Jones & Wassim Ibrahim zagrają w Stajni Artystycznej Marcinków

 

Michael Jones, znakomity skrzypek i wokalista powraca do Stajni Artystycznej Marcinków z solowym koncertem. Michael w towarzystwie Wassima Ibrahima zawita do Marcinkowa w niedzielę 25 listopada. To będzie najbardziej egzotyczny koncert z dotychczas tam prezentowanych.

Michael Jones, pochodzi z Anglii, ma korzenie hinduskie, polskie, ukraińskie, irlandzkie i walijskie. Dogrywał partie na hinduskich skrzypcach (ravanhuta) do filmu Wiedźmin, współpracował z Fiolką Najdenowicz / Leszkiem Biolikiem / Wojtkiem Sewerynem z którymi nagrał i współkomponował album „Fiolka” Fiolki Najdenowicz.  Sesyjnie dogrywał dla Papryka Korps Magnetofon i Magdy Femme. Występowal z Nigelem Kennedy, T Love, Sidneyem Polakiem, Kiniorem, Beatą Czernecką, Ulą Makosz.

 

 

Wassim Ibrahim urodził się w Damaszku. Swoją przygodę muzyczną rozpoczął w wieku sześciu lat, grając na flecie i oud. W latach 1990-1996 rozpoczął naukę gry na instrumencie – oud, którą prowadził nauczyciel Fayez Zahe Aldin. Dziś jest mistrzem gry na tym instrumencie.

 

Początek koncertu o godz. 18 w niedzielę 25 listopada. Bilety w cenie 35 zł można już rezerwować pod numerem telefonu: 508 126 577.

 

(Fot. Materiały promocyjne)