Masscode Festival z m.in. Nosowską, Zalewskim, Zawiałow coraz bliżej. Kończą się bilety!

W to lato w Kielcach nie będzie można narzekać na szeroki wybór plenerowych imprez z przeróżną muzyką. Na pewno najciekawszą z nich będzie dwudniowy Masscode Festival, który już w dniach 28-29 czerwca odbędzie się na terenie Kieleckiego Centrum Biznesu. Staną tam trzy sceny, na których rozbrzmiewać będą przeróżne rodzaje muzyki, których kluczem spinającym jest szeroko pojęta muzyka alternatywna.

Wydarzenie organizuje klub Bohomass Lab, tym roku w partnerstwie strategicznym z Miastem Kielce. Pierwszego dnia imprezy 28 czerwca zagrają Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Łąki Łan, O.S.T.R., Łąki Łan, Paluch, KęKę.

 

 

Dzień później 29 czerwca scena należeć do Nosowskiej, Happysad, Natalii Przybysz, Ralpha Kamińskiego, Patrick The Pan. Pojawią się też nadzieje alternatywnej sceny duet The Dumplings, grupa Sorry Boys, Letko.

 

Co ważne z takim zestawem artystów Masscode Festival wpisuje się na listę najważniejszych plenerowych festiwalu, jakie w te wakacje odbędą się w Polsce. Jedno jest pewne, że takie line up`u w Kielcach jeszcze nie było. A okazji do posłuchania gwiazd polskiej sceny alternatywnej w takiej liczbie mieszkańcy regionu świętokrzyskiego jeszcze nie mieli.

Organizatorzy regularnie informują o liczbie biletów, jakie zostały w internetowych kasach. Według najnowszego komunikatu jest ich tylko nieco ponad 400. Warto się pospieszyć, by później nie żałować, bo będzie czego!

Można je kupić TU

•Piątek, 28 czerwca

-ZALEWSKI
-ŁĄKI ŁAN
-DARIA ZAWIAŁOW
-O.S.T.R.
-PALUCH
-KĘKĘ
-KAMP!

•Sobota, 29 czerwca

-NOSOWSKA
-HAPPYSAD
-THE DUMPLINGS
-NATALIA PRZYBYSZ
-RALPH KAMINSKI
-SORRY BOYS
-LETKO
-PATRICK THE PAN