Masscode Festival 2019 w czerwcu w Kielcach. Zagrają m.in. Nosowska, Zawiałow, Zalewski, O.S.T.R.

To bardzo dobra, a nawet doskonała wiadomość dla wszystkich wielbicieli dobrej muzyki. Po rocznej przerwie powraca Masscode Festival. Impreza odbędzie się w dniach 28-29 czerwca na terenie Kieleckiego Centrum Biznesu (al. Solidarności 34).  W line upie, który do końca nie został jeszcze ujawniony mamy najbardziej gorące nazwiska z pogranicza zarówno alternatywnego popu, rocka i hip-hopu.  Publiczność będzie mogła wybierać spośród koncertów na trzech scenach.

 

 

Podobnie jak pierwszą edycję organizuje Bohomass Lab, tym roku w partnerstwie  strategicznym z Miastem Kielce. Wiadomo już, że pierwszego dnia imprezy  28 czerwca zagrają Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Łąki Łan czy O.S.T.R.  Dzień później 29 czerwca scena należeć będzie do absolutnie uwielbionych i docenionych Nosowskiej i Happysad. Pojawią się też nadzieje alternatywnej sceny duet The Dumplings i grupa Sorry Boys.

Tegoroczną nowością ma być oddanie sceny debiutantom. Zostaną oni wyłonieni w specjalnym konkursie w dwóch kategoriach: Rap / Hip-Hop / Reggae  oraz Rock / Pop / Elektronika. Konkurs jeszcze nie ruszył, a jego szczegóły będą znane wkrótce.

 

 

Zapowiada się więc najważniejsze muzyczne wydarzenie w Kielcach w tym roku. I nie ma w tym nic z markietingowej tandety. Tak wielu polskich gwiazd, spoza mainstreamu, jeszcze nigdy nie było na żadnej kieleckiej imprezie. Nie zapominamy tu o pierwszej edycji Masscode Festival, na której zagrali m.in. Brodka, Natalia Nykiel, Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz. Tegoroczne zapowiedzi już pokazują, że będzie jeszcze lepiej!

Bilety są już w sprzedaży. Można je kupić klikając TU

 

 

•Piątek, 28 czerwca

-ZALEWSKI
-ŁĄKI ŁAN
-DARIA ZAWIAŁOW
-O.S.T.R.
-KĘKĘ
-KAMP!

•Sobota, 29 czerwca

-NOSOWSKA
-HAPPYSAD
-THE DUMPLINGS
-SORRY BOYS

(Fot. materiały Masscode Festival, Kayax)