Margaret poza finałem Melodifesitvalen. Zobaczcie, jak walczyła o udział w Eurowizji

 

Margaret po raz kolejny próbowała dostać się do finału Eurowizji. Drugi raz wystąpiła w szwedzkich preselekcjach, które pod nazwą Melodifesitvalen są największą i najbardziej znaną europejską imprezą tego typu, dającą przepustkę do wyjazdu na Eurowizję. Przypomnijmy, że rok temu piosenka „In my cabana” znalazła się w finale Melodifesitvalen i ostatecznie zajęła siódme miejsce.

 

 

W tym roku Margaret pojawiła się w Szwecji z piosenką „Tempo”. I tak jak to w przypadku Melodifesitvalen musiała przejść eliminacje, by wejść do finału. Sobotni koncert zakończył się jednak dla wokalistki poza stawką dającą szansę na reprezentowanie Szwecji. Powyżej możecie zobaczyć wideo z występu, który jak to bywa w przypadku Szwecji został przygotowany z dbałością o każdy element.

 

 

Tuż po zakończeniu koncertu szwedzki Warner opublikował oficjalne audio piosenki „Tempo”, która pewnie w ciągu najbliższych miesięcy będzie jednym z przebojów wiosny, oby nie tylko w polskich stacjach radiowych. Przypomnijmy, że w 2016 roku Margaret z piosenką „Cool me down” wystąpiła w polskich preselekcjach do Eurowizji.  Zajęła drugie miejsce, tuż za Michałem Szpakiem, a jej piosenka stała się jednym z największych przebojów ostatnich lat.

 

 

 Tegorocznego reprezentanta Polski poznamy do 15 lutego. Zostanie wybrany przez komisję powołaną przez TVP.

 

(Fot. You Tube)