Lina Nocna. Hulajnogi, zielone Żoli i moc pozytywnej muzyki (zdjęcia, relacja)

Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec to duet Linia Nocna. Warto zapamiętać zarówno nazwiska jak i nazwę, bo na pewno będzie o nich głośno prędzej czy później. Po kieleckim koncercie podczas półfinałów modowego konkursu Off Fashion jestem pewien, że jednak prędzej. Oboje mają w sobie ogromną muzykalność i radość ze wspólnego muzykowania. To cecha niezwykle ważna w duetach. Tym bardziej, że mimo tanecznego, ale też chilloutowego brzmienia Linia Nocna to też oszczędność  i jednocześnie udowodnienie, że tylko we dwoje można zrobić na scenie bardzo wiele.

Jak można było się spodziewać najbardziej entuzjastycznie publiczność przyjęła najnowszy singiel „Hulajnogi”, który ma wszystko, by odrobinie szczęścia stać się jednym z przebojów nadchodzącego lata. Zresztą chyba nie ma bardziej warszawskiej piosenki ostatnich tygodni, bo hulajnogi rzeczywiście stoją w różnych miejscach po środku drogi:) Stołecznych akcentów zresztą w twórczości duetu jest mnóstwo i też nie bez powodu muzyka Linii Nocnej jest nazywana warszawską ścieżką dźwiękową. Posłuchajcie choćby „Zielone Żoli”.

Monika Mimi Wydrzyńska na żywo brzmi znakomicie. To szczególnie cenne mając na uwadze to, że wspólnie z Mikołajem Trybulcem skomponowała wszystkie piosenki Linii Nocnej i napisała do nich teksty. Wiem, że dużo tu zachwytów, ale Linia Nocna jest po prostu tego warta. Zapamiętajcie i sprawdźcie ich muzykę. Oczywiście idźcie też na koncert. Najlepiej w wygodnych butach.

Linia Nocna – Off Fashion – Targi Kielce – 31.05.2019 –

Zdjęcia: Wojtek Purtak/nakoncercie.pl