Kult na finał Festiwalu Kielce ROCKują. Niska temperatura, wielkie przeboje, chóralne śpiewy (zdjęcia, relacje)

Kazik i jego Kult mają już stałe miejsce w historii polskiej piosenki. Mają też przeboje, które aktualnie brzmieć będą nawet za kilkadziesiąt lat. Mają też wiernych fanów, którzy regularnie uczestniczą w ich koncertach, a te panowie grają tak, żeby wszyscy byli usatysfakcjonowani. Idąc na Kult możemy być pewni, że mamy zapewnione na pewno dwie godziny muzyki, a może i więcej.

 

 

Nie inaczej było i podczas finałowego koncertu na Festiwalu Kielce Rockują. Był i „Baranek” i „Prosto” i genialna „Dziewczyna bez zęba na przedzie”, wreszcie znakomita, pulsująca dęciakami „Kochaj mnie, a będę twoją”. Publiczność na Kadzielni śpiewała chóralnie refreny, choć temperatura powietrza znacznie spadała podczas koncertu. To było po prostu uczciwe granie.

 

 

Koncert zamknął Festiwal Kielce ROCKują. Imprezę, która miejmy nadzieję zagości na Kadzielni już na stałe. Za jej przygotowanie odpowiadali Stowarzyszenie Kielce Rockują, Agencja Koncertowa Ewa-K oraz Partner Strategiczny Miasto Kielce. Trzeba przyznać, że wszystko przygotowane było perfekcyjnie od organizacji widowni, po niezwykle sprawne przejścia pomiędzy koncertami, a przecież codziennie na scenie grały po sobie trzy zespoły w pełnych składach. To duża sztuka. Brawo!

 

Kult – Festiwal Kielce ROCKują – 16.09.2018

 

(Fot. Wojtek Purtak/nakoncercie.pl)

Nosowska tańczy i śpiewa na Festiwalu Kielce ROCKują (relacja, zdjęcia)

Festiwal Kielce ROCKują: Atomic Rooster, Focus i Nosowska zagrali na Kadzielni świetne koncerty (zdjęcia, relacja)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.