Kortez rusza w Przedpremierowy Tour. Zagra ponad 50 koncertów!

Koncerty Korteza wyróżnia szalenie intymny klimat, maksymalne skupienie na muzyce i słowach piosenek, bo artysta nie dość, że niewiele mówi to jeszcze przez większość koncertu skryty jest w mroku. Fani doceniają jego muzykę na tyle, że zdecydowana większość koncertów wyprzedaje się z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Tak było choćby z wakacyjną trasę Holiday Tour. Dziś ogłoszono wielką, bo liczącą ponad 50 dat, trasę Kortez Przedpremierowo.

Jesienią – jak to mamy w zwyczaju – wybierzemy się do kilkudziesięciu polskich miast naszym bordowym busem, żeby pograć i pośpiewać.
Właściwie to pojedziemy dwoma samochodami, bo do zespołu dołączył trębacz – nasz stary znajomy Tomek Ziętek. Tomek nieźle radzi sobie także z instrumentami klawiszowymi, więc powinien trochę odciążyć Korteza i Jacka Lachowicza.
W planach mamy zagranie piosenek, których jeszcze nie słyszeliście, a które wiosną 2020 roku złożą się na nowy album Korteza. Będziemy je wprowadzać do repertuaru koncertowego i przeplatać tymi piosenkami, które znacie i lubicie – czytamy w materiałach promujących trasę.

Bilety do sprzedaży trafią 26 sierpnia. Będzie je można kupić TU