Justyna Steczkowska jako Maria Magdalena. Jest wideo do singla „Ave (No Control)”

 

Justyna powraca z nowym albumem, choć jako Maria Magdalena zdążyła już koncertować, a nawet wydać płytę! Album „All is one” był dostępny do pobrania na stronie tego muzycznego projektu, doczekał się również limitowanej liczby fizycznych nośników, które trafiły do fanów, choćby podczas kilku koncertów artystki.

 

 

„Maria Magdalena. All is one”, która trafi do sklepów 22 lutego to dobrze już znana fanom płyta, która została na nowo zmiksowana i wyprodukowana. Odpowiada za to m.in. Daniel Heath, producent z Los Angeles odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Ray. To on nadał nowe brzmienie singlowi „Ave (No Control)”, do którego właśnie pojawił się teledysk. Piosenki Marii Magdaleny to przestrzenne połączenie muzyki klubowej z aranżacjami orkiestrowymi, dość trudne do zaszufladkowania szczególnie na polskiej scenie.

 

 

Album promować będzie trasa koncertowa, która rozpocznie się już 23 lutego w Filharmonii Częstochowskiej. 6 kwietnia Justyna Steczkowska zaśpiewa w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach.

Gromee w remiksie nowej piosenki Netty, zwyciężczyni ubiegłorocznej Eurowizji. Będzie hit?

Steczkowska, Doda, Rodowicz, Markowscy, Ira, Margaret i mnóstwo innych gwiazd w koncercie „Artyści przeciw nienawiści”. To jeszcze nie koniec niespodzianek!