Ich Troje powraca z Anią Świątczak i Mandaryną. Zapraszamy na koncert w Kielcach!

Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Ich Troje w przepięknym Amfiteatrze Kadzielnia, gdzie Michał Wiśniewski będzie świętował swoje urodziny! Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi – charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry – Jacka i Ania Świątczak – wokalistki, która po 10 latach przerwy na powrót zasiliła szeregi grupy.

Zespół Ich Troje przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali blisko 12 milionów płyt. Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników – na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było – wywoływali deszcz!  Tym razem nie będzie inaczej!  Podczas koncertu usłyszymy znane i lubiane największe hity zespołu, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Wypijmy za to!”, „Babski Świat”, „Keine Grenzen”, jak i wiele, wiele innych!

A wszystko to okraszone barwnymi strojami i ciekawą choreografią – za którą na powrót odpowiedzialna jest Marta „Mandaryna” Wiśniewska! Mandaryna specjalnie na tę okazję wystąpi również jako wokalistka, prezentując swoje hity takie jak „Every Night”, „You Give Love A Bad Name” czy „Good Dog Bad Dog”. Możemy Was zapewnić, że to będzie niezapomniany koncert, a przepiękna sceneria kieleckiego amfiteatru z pewnością doda temu wydarzeniu prawdziwej magii! Nie możecie tego przegapić!

Koncert rozpocznie o godz. 18:30 w sobotę 12 września. Bilety w cenie już od 29 zł możecie kupić TU