Grupa Ich Troje nadal powraca. Ślad dawnej świetności wciąż się tli (zdjęcia, relacja)

Michał Wiśniewski ma świadomość swojej wartości i tego, że wciąż publiczność może go po prostu pokochać raz jeszcze. Kilka prób reaktywacji tej miłości było już podjętych i jak na razie żadna z nich nie przyniosła rezultatu. Singiel „Letnia przygoda”, który miał wynieść grupę na listy przebojów i stać się hitem lata spotkał się z pobłażliwym potraktowaniem i skończył z zaledwie 144 tys. wyświetleń w serwisie You Tube po ponad roku od premiery.

 

 

Grupa jednak nie odpuściła i kolejny singiel ‚Anioły” z nowej płyty „Pierwiastek z dziewięciu” zanotował ponad 4 mln wyświetleń. To powrót do hymnowych piosenek, z których grupa była najbardziej znana, to również duet Michała Wiśniewskiego i Agaty Buczkowskiej, od ponad roku śpiewającej w zespole.

 

 

Ich Troje przypomnieli o sobie podczas koncertu w ramach IV Festiwalu Piosenki Radiowej o Koronę Kielc. Michał Wiśniewski z dumą wspominał czasy, kiedy w amfiteatrze Kadzielnia zagrał jeden ze swoich najważniejszych koncertów. Tu wraz z gośćmi nagrał jubileuszowy koncert transmitowany przez Polsat.

 

 

Kadzielnia zarówno wtedy jak i teraz przyjęła Ich Troje owacyjnie i entuzjastycznie. I choć było to zaledwie kilka największych hitów plus wspominane „Anioły” to Michał Wiśniewski pokazał, że wciąż może porywać tłumy i tak naprawdę od niego zależy, czy wróci na szczyt. No chyba, że fani sprzed 20 lat już zapomnieli, a „Powiedz” wspominają dziś zarówno z sentymentem i zakłopotaniem. Taki scenariusz też przecież jest możliwy.

 

Ich Troje – Amfiteatr Kadzielnia – 23.09.2018

 

(Fot. Wojtek Purtak/nakoncercie.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.