Festiwal Muzyki Tanecznej z gwiazdami dance lat 90-tych. Wystąpią m.in. Dr Alban, Lou Bega, Limahl, Fun Factory

II Festiwal Muzyki Tanecznej już w weekend 10 – 11 sierpnia w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia. Impreza tak jak rok temu będzie na żywo transmitowana w TVP2. Na fanów tanecznej muzyki czekają dwa dni wypełnione największymi gwiazdami tego gatunku. W sobotę na scenie Kadzielni wystąpią najbardziej znani wykonawcy disco polo: Zenon Martyniuk z Zespołem Akcent, Weekend, BOYS, Piękni i Młodzi, Baby Full, After Party, Andre, Łobuzy, TOP GIRLS, Extazy, Mejk, Kordian, M.I.G, Classic, Bayer Full.Widzowie w głosowaniu SMS wybiorą piosenkę, która otrzyma tytuł Tanecznego Przeboju Lata 2019.

 

 

Gościem specjalnym będzie boysband No Mercy, który największe triumfy święcił w latach 90-tych.  Gospodarzami pierwszego dnia będą Edyta Herbuś, Norbi i Mateusz Szymkowiak.

 

 

W niedzielę 11 sierpnia na „Szalonej Domówce Marka Sierockiego” wystąpią artyści, których przeboje królowały na listach przebojów w latach 90-tych i wśród pokolenia 30 i 40-latków noszą miano kultowych. W Kielcach wystąpią:  Danzel, Dr Alban, Lou Bega, Fun Factory, Shaun Baker. Publiczność bawić będą również we włoskich klimatach Stefano Terrazzino, Francesco Napoli. Nie zabraknie również polskich wykonawców. Wystąpi grupa Playboys oraz Wanda i Banda. Na festiwalu pojawi się też Limahl, którego „Never ending story” to już klasyka muzyki rozrywkowej lat 80-tych.

 

Na koniec domówki swoje największe przeboje zaśpiewa zespół Bayer Full, który w Kielcach świętować będzie 35-lecie swojej działalności. Jubileusz w Kielcach obchodzić będzie również Stachursky, który na scenie obecny jest już od 25 lat.

Na drugi dzień Festiwalu zaprasza Marek Sierocki, który swoją domówkę poprowadzi wspólnie z Marceliną Zawadzką, Izabellą Krzan oraz Mateuszem Szymkowiakiem.

Bilety na II. Festiwal Muzyki Tanecznej TVP w cenie od 29 zł są dostępne na portalu eBilet.pl ( https://www.ebilet.pl/…/festiwale/festiwal-muzyki-tanecznej/ ) oraz w punktach afiliacyjnych tej bileterii (Media Markt). W Kielcach są dostępne m.in. w Polskim Biurze Podróży przy ul. Sienkiewicza 26.

Fot. Wojtek Purtak/nakoncercie.pl

 

 

Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Debiut imprezy z największymi gwiazdami disco polo i królem rock polo (relacja, zdjęcia)

Festiwal Muzyki Tanecznej: Drugi dzień pełen hitów sprzed lat. Błyszczeli In-Grid, Papa D. i Marlena Drozdowska (relacja i zdjęcia)