Eryk Waszczuk i Mario Szaban w nowej wersji piosenki z kultowej „Dyskoteki Pana Jacka”

Pamiętacie Eryka Waszczuka, który zaśpiewał w  pierwszej edycji programu The Voice Kids? Młody wokalista zadebiutował właśnie piosenką   „Zamień się ze mną na marzenia”, którą nagrał  z Mario Szabanem, uczestnikiem 9-tej edycji programu The Voice of Poland.  Panowie nagrali nową wersję utworu, który w oryginale wykonywał duet Stanisław Soyka i Krzysztof Antkowiak.

Piosenkę doskonale znają dzisiejsi 30 i 40-latkowei, bo rozbrzmiewała w kultowej „Dyskotece Pana Jacka”.  Za produkcję nowej wersji, odpowiedzialny jest Szymon Folwarczny, który wyprodukował wszystkie dotychczasowe opublikowane solowe nagrania Eryka.

– Ze względu na uniwersalny tekst piosenki, autorstwa Jacka Cygana, postanowiliśmy stworzyć własną jej wersję. Do udziału w nagraniach zaprosiliśmy znakomitych muzyków: Mariusza Szabana – uczestnika ostatniej edycji programu The Voice of Poland, na instrumentach klawiszowych zagrał Łukasz Kozera z zespołu Hengelo, a na saksofonie Marcin Kajper, który współpracuje na stałe z Rayem Wilsonem – byłym wokalistą legendarnej grupy Genesis – mówi Sebastian Płatek, manager Eryka Waszczuka.

 

Okładkę singla stworzyła fantastyczna Marta Kuziów. Sprawdźcie, jak duet poradził sobie na żywo podczas programu „Halo Polonia” oraz wróćcie do wersji Stanisława Soyki.

Fot. Materiały promocyjne/Sebastian Platek