Enej z nieco zmodyfikowanym repertuarem w letniej trasie (zdjęcia, relacja)

Na dobre rozkręca się letni sezon koncertowy. Enej to zespół pewniak, który chętnie zapraszany jest na wszelkiego rodzaju festyny od wielkich koncertów juwenaliowych po te grane np. na świętach gmin. Grupa ma więc wypełniony kalendarz na letnie miesiące.  Czego można się spodziewać?

Na pewno nieco zmodyfikowanej set listy w porównaniu do poprzednich tras. To plus, bo w naszym kraju nie brakuje artystów, którzy od lat grają niezmiennie te same piosenki, w tej samej kolejności, a w dodatku z tymi samymi zapowiedziami. Zabrakło mi jednak intro z piosenką „Nie chcę spać”, które otwierały koncerty Eneja w czasie promocji płyty „Paparanoja”. Miało to w sobie swoisty rytm zapowiadający muzyczne trzęsienie Ziemi.

Fani na pewno będą zadowoleni, bo w koncercie znajdują się największe hity grupy. W Fałkowie odśpiewywane oczywiście chóralnie od balladowego „Zagubionego” po szaleństwo na „Kamieniu z napisem love”. Swoją drogą to chyba to właśnie jest największy przebój zespołu patrząc na reakcję nie tylko na tym koncercie.

Enej – Park podworski w Fałkowie – 2.06.2019

Zdjęcia: Wojtek Purtak/nakoncercie.pl