„Co mi Panie dasz” w imponującej orkiestrowej aranżacji Adama Sztaby zagrane przez 732 muzyków!

To piosenka, która była wyczekiwana od kilku tygodni. Adam Sztaba do nagrania przeboju „Co mi Panie dasz” Bajmu zaprosił wszystkich chętnych muzyków. Na jego apel ogłoszony na portalach społecznościowych odpowiedziało 732 muzyków, którzy w swoich domach nagrali swoje partie zgodnie z nutami, jakie mogli pobrać po zgłoszeniu się do projektu.

Niespodzianką w dniu premiery okazało się, że obok muzyków pojawili się wokaliści. Adam Sztaba zaprosił swoich przyjació, z którymi wielokrotnie współpracował. Jego zaproszenie przyjęli: Natalia Kukulska, Ewa Farna, Ania Karwan, Natalia Nykiel, Kasia Wilk, Kasia Moś, Olga Szomańska, Dorota Miśkiewicz, Cleo, Patrycja Markowska, Kuba Badach, Igor Herbut, Piotr Cugowski, Andrzej Piaseczny, Sebastian Karpiel, Damian Ukeje.

Utwór w nowej wersji robi ogromne wrażenie. Całość uzupełnia świetnie wyreżyserowany klip przez Jacka Kościuszkę, to sztuka zrobić coś imponującego z niemal takich samych filmików! Warto pamiętać, że za miks piosenki odpowiada Leszek Kamiński, jeden z najlepszych realizatorów dźwięku w naszym kraju.