Clik z życzeniami „Wesołych Świąt”. Posłuchajcie tej świetnej pastorałki!

Duet Click to Kasia Lisowska i Paweł Oszywa, który powraca po dwuletniej przerwie z nową piosenką. „Wesołych Świąt” jak łatwo się domyśleć to pastorałka idealnie wpisująca się w bożonarodzeniowy okres. To też piosenka, która powstała z potrzeby serca bez obliczeń i kalkulacji.

Piosenka na zimowy czas, nad którą niedawno pracowaliśmy jest już gotowa! Jeszcze ciepłą niczym świąteczne, świeżo pieczone ciasteczko, oddajemy Wam wraz z życzeniami wszystkiego co najlepsze z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i będziecie ją nucić podczas przedświątecznych przygotowań!
Utwór „Wesołych Świąt” prawdopodobnie pozostałby w plikach naszych dyktafonów, gdyby nie pomoc kilku ważnych dla nas osób, które z serdecznością wspierają nas we współpracy – piszą artyści.

Za słowa i muzykę odpowiadają Kasia Lisowska i Paweł Oszywa. Aranżacja & produkcja muzyczna, programowanie, instrumenty klawiszowe, mix & mastering to zasługa Łukasza Kowalskiego. Na instrumentach perkusyjnych zagrał Łukasz Szafrański, a na gitarach Maciej Boguta.