Bartek Królik wreszcie solo! Posłuchajcie „Raju”

Bartek #PanodMuzyki Królik to polski multiinstrumentalista i wokalista, a także kompozytor, producent muzyczny i aranżer. Jest współzałożycielem grupy Sistars,razem z Markiem Piotrowskim założył zespół Spoken Love oraz duet producencki Plan B. Od roku 2007 jest członkiem jednej z najbardziej przebojowych grup artystycznych Łąki Łan, a od 2008 roku występuje w zespole Agnieszki Chylińskiej.

Ma na koncie trzy muzyczne Fryderyki oraz dwie statuetki MTV European Music Award, sukcesy płyt Agnieszki Chylińskiej, Natalii Kukulskiej, Edyty Górniak i niezliczone featuringi dla najlepszych polskich raperów (Tede, Numer Raz, O.S.T.R., Sokół i Pono). Jak sam przyznaje – jest jak Pan od muzyki.

Jakby to dziwnie nie zabrzmiało wiosną 2020 roku swoją premierę będzie miała debiutancka(!) płyta Bartka. Zapowiada ją singiel „Raj”, który właśnie miał swoją premierę. Piosence towarzyszy wideo w reżyserii Magdaleny Zielińskiej. Posłuchajcie totalnie tanecznej i optymistycznej piosenki, która przywołuje inspiracje od dawna słyszalne w kompozycjach Królika i Piotrowskiego choćby w Planie B.

fot.-Błażej-Żuławski.