Bartek Królik zachęca do kręcenia ręką. Coraz bliżej premiera płyty!

Bartek Królik prezentuje trzeci singiel zatytułowany „Ręka” będący częścią jego nadchodzącego, solowego albumu „Pan od Muzyki”. Całego krążka będziemy mogli posłuchać na wiosnę 2020.  Tekst napisał sam artysta we współpracy z Szałowym Piotrkiem, a o zachęcający do dobrej zabawy beat zadbał DrySkull. Jest dowcipnie, z dystansem, w muzyczny punkt i jak w przypadku Bartka była z niezwykłym artystycznym wyczuciem. Warto wspomnieć tu, że „Ręka” to różni się od dwóch poprzednich singli, co zapowiada że płyta będzie różnorodna i na pewno zaskakująca.

 

Wpadający w ucho utwór „Ręka” promuje teledysk, zrealizowany we współpracy z Mortvideo. W klipie nie zabrakło oryginalnych kreacji takich jak ręcznie malowany fartuch z Kuta House czy kultowych klapek Kubota. O stylizacje zadbała Karolina Królik – żona artysty, która również wystąpiła w klipie.

W teledysku zobaczymy też Gabi Drzewiecką – znaną prezenterkę radiową i prowadzącą program Big Brother oraz wielu innych znajomych i przyjaciół muzyka. Warto zaznaczyć, że dla artysty bardzo ważna jest strona wizualna teledysków. Klipy, tak jak okładki singli zaprojektowane przez polskiego artystę – Roberta Kutę, są spójne kolorystyczne. W przypadku Ręki dominuje biel.

Fani artysty dołączają do akcji na Instagramie pokazując nam jak dobrze się bawią i kręcą ręką do najnowszego singla Bartka Królika. Aby znaleźć się na relacji IG artysty wystarczy opublikować wideo i dodać #BartekKrólik oraz oznaczyć @bartekkrolik.